Eczacılık Fakültesi ve Bursa Eczacı Odası ile ortaklaşa yürüteceğimiz Meslek İçi Gelişim ve Eğitim Programı protokolü imzalandı.

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Bursa Eczacı Odası ile ortaklaşa yürüteceğimiz Eczacılara Meslek İçi Gelişim ve Eğitim Programı protokolü 05 Aralık 2016 tarihinde Prof. Mustafa Nevzat Pısak Konferans Salonu'nda imzalandı. Protokol öncesinde Eczacılık Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ş. Güniz Küçükgüzel, Bursa Eczacı Odası Başkanı Ecz. Yalın Ökmen ve Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz birer konuşma yaptı.

Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ş. Güniz Küçükgüzel yaptığı açılış konuşmasında; fakültelerin çıktıları olan mezunların yaşam boyu öğrenme ilkesiyle sürekli eğitim alarak kendilerine yatırım yapmalarının öneminin altını çizdi. Marmara Bölgesinin önemli bir ili olan Bursa Eczacı Odası ile böylesi bir bilgi paylaşımı yapmaktan duydukları mutluluğu ifade eden Dekan Küçükgüzel, bölgemiz ve ülkemizdeki diğer illerin eczacı odaları ile de böyle bir paylaşımın yapılacağını belirtti. Bursa Eczacı Odası Başkanı Ecz. Yalın Ökmen, Bursa Eczacı Odası olarak meslek içi eğitimlere verdikleri önemi ve Marmara Üniversitesi ile böyle bir işbirliğine girmekten duydukları mutluluğu ifade etti. Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz ise, MÜSEM'in gerçekleştirdiği pek çok önemli projenin arasında sağlık alanındaki projelerde Eczacılık Fakültesinin çok önemli adımlar attığını, MÜSEM ve Eczacılık Fakültesinin önemli stratejik hedefe ulaştığını belirterek bu protokol için emeği geçen Fakülte ve Bursa Eczacı Odası yöneticileri ile bu eğitimi verecek öğretim üyeleri ve koordinatörlere teşekkürlerini sundu.

HIZLI ERİŞİM