İdari Birimler

Merkez Sekreteri

Neşe Akcan

0216 777 16 27

nakcan@marmara.edu.tr


Yazı İşleri

Songül Aydın

0216 777 16 26

songul.aydın@marmara.edu.tr


Müdür Sekreteri ve Halkla İlişkiler


Yayın ve Tanıtım

Hüseyin Kaya

0216 777 16 35 - 36

huseyinkaya@marmara.edu.tr


Muhasebe 

Fatma Zengin Durak

0216 777 16 29

fatma.durak@marmara.edu.tr


Tahsilat ve İade

Nükhet Ökte

0216 777 16 24

nuket.okte@marmara.edu.tr

Salih Durdu

0216 777 16 25

salih.durdu@marmara.edu.tr


Kayıt Birimi

Hasan Şakar

0216 777 16 30

shasan@marmara.edu.tr

Gülsüm Doğan

0216 777 16 24

gdogan@marmara.edu.tr


Sınav Koordinatörlüğü

0 (216) 777 16 22


Destek Hizmetleri

Şükran Ersoy

0216 777 16 37

sukran.ersoy@marmara.edu.tr

Erkan Arslan

erkan.arslan@marmara.edu.tr

Melek Yüksel

melek.yuksel@marmara.edu.tr

Sedat Mutlu

sedat.mutlu@marmara.edu.tr

Ferat Çevik

ferat.cevik@marmara.edu.tr


Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 20.04.2022 12:58:22 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM