YKS Matematik Kampı

YKS Matematik Sınavına Hazırlık Eğitim Programı hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayınız.


BYilmaz.jpg (249 KB)Program koordinatörü/eğitmeni Prof. Dr. Bülent Yılmaz Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünde görev yapmaktadır. İlgili eğitim programı ile ilgili çalışmaları arasında:

Devlet ve özel okullarda, dershanelerde ulusal matematik olimpiyatları için hazırlık çalışması yapma; ÖSYM Matematik Sınav Çalıştaylarına katılım; Fen Liseleri Bilim Kurulu üyeliği; Türkiye Ulusal Matematik Olimpiyat Çalıştayları'na katılım; Çeşitli kurumların (özel üniversite, özel lise, devlet lise, dershane) matematik yarışmalarında soru hazırlama ve komisyonlarında görev alma; Akredite Mentor ve Koç olarak öğrencilerine destek olmaktadır.

İşlenilecek konular: Fonksiyonlar, Polinomlar, 2.Dereceden denklemler, Eşitsizlik, Parabol, Logaritma, Diziler, Trigonometri, Limit- Süreklilik, Türev, İntegral.

 

Prof. Dr. Bülent Yılmaz Artvin de 1966 yılında doğdu. Ege Üniversitesi’nden 1988 yılında Matematik lisans, 1992 yılında Marmara Üniversitesi'nden Yüksek Lisans ve 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Doktora derecelerini aldı.


Program koordinatörü Prof.Dr.Bülent Yılmaz ın çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde yayınları bulunmaktadır. İlgili eğitim programı ile ilgili çalışmaları arasında:

  • Devlet ve özel okullarda, dershanelerde ulusal matematik olimpiyatları için hazırlık çalışması yapma,
  • ÖSYM Matematik Sınav Sistemleri Çalıştaylarına katılım;
  • Fen Lisesi Bilim Kurulu üyeliği;
  • Türkiye Ulusal Matematik Olimpiyat Çalıştayları'na katılım;
  • Çeşitli kurumların (özel üniversite, özel lise, devlet lise, dershane) matematik yarışmalarında soru hazırlama ve komisyonlarında görev alma;
  • Akredite Mentor ve Koç olarak öğrencilerine destek olmaktadır.

Instagram: bbulentyilmaz_     /      Twitter: @BulentYilmaz_      /      Facebook: bbulentyyilmaz


Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 21.07.2023 15:50:40 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM