Biyonanoteknoloji Lise Bahar Okulu

K·C·NanoBahar.jpg (100 KB)

Marmara Üniversitesi Nanoteknoloji ve Biyomalzemeler Uygulama ve Araştırma Merkezi (NBUAM) ve Lise Koordinatörlüğümüz işbirliği ile düzenlenen Biyonanoteknoloji Lise Bahar Okulu programının ikincisi 06-07-08 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanmasına rağmen Korona Virüs'e (Covid 19) karşı alınan tedbirler neticesinden ileri bir tarih aralığına ertelenmiştir. Takvim gelişmeler neticesinde güncellenecektir.

Üç gün boyunca, programa çeşitli okullardan katılacak lise öğrencileri, üniversite tarafından sunulacak aşağıda belirtilen konularda teorik bilginin yanısıra uygulamalı eğitim alacaklardır. Katılan öğrencilerin nanoteknoloji, nanoteknolojinin biyoteknolojideki uygulamaları ve güncel gelişmeler hakkında vizyon sahibi olmalarının sağlanması hedeflenmektedir.

Programdaki dersler ve laboratuvar uygulamaları onar kişilik üç grup halinde, Nanoteknoloji ve Biyomalzemeler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin donanımlı laboratuvarlarında ve dersliklerinde yapılacaktır. Kontenjan 30 kişi ile sınırlıdır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız


Program Çıktısı

Uygulamalı NanoteknolojiBiyomalzeme ve Mühendislik Tasarım alanında bilgi sahibi olunacak. Nanomalzeme üretimi ve 3 boyutlu yazıcılarda tasarım yapacaklar, ürettikleri malzemeleri taramalı elektron mikroskobu ve diğer test cihazların inceleyip analiz edecekler.


Kayıt Takvimi

Daha sonra açıklanacaktır.


Eğitmenler

Doç. Dr. Oğuzhan Gündüz

Dr. Mustafa Şengör

Dr. Muhammet Emin Çam

Asistan Ece Güler

Asistan Songül Ulağ

Asistan Sümeyye Cesur


Program Yeri

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
Nanoteknoloji ve Biyomalzemeler Uygulama ve Araştırma Merkezi


Program Ücreti

500 TL (KDV dahil)


Ayrıntılı bilgi için

Marmara Üniversitesi Lise Koordinatörlüğü
538 020 87 22
/ 216 777 17 81 / 216 777 17 82 / 216 777 17 83


Önkayıt Formu bilgilendirme amacıyla doldurulmakta olup kursiyer adayına kontenjan hakkı vermemektedir.


Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 24.03.2020 16:28:08 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM