Sürekli Eğitim Merkezi

Sürekli Eğitim Merkezi

YGS/LYS Matematik Hazırlık Programı

Matematik Yaz ve Güz Kampı Programı tüm lise öğrencilerine uygun olup, üniversiteye giriş sınavları için hazırlık amaçlı olup dersin anlatımında test sistemi ve üniversiteye giriş sınavlarının formatı esas alınmıştır. Kamplarımız 15 kişilik gruplar oluştukça sene içerisinde düzenli olarak açılacaktır.


1 · YGS Matematik Kış Kampı (Gün aşırı)

Ders Konuları: Doğal Sayılar, Tam sayılar, Reel Sayılar, Üslü-Köklü Sayılar, Mutlak değer, Çarpanlara Ayırma, Oran-Orantı, Denklemler,Problemler, Fonksiyonlar, Kümeler, Perm., Komb. Olasılık, İkinci derece denklemler,Karmaşık sayılar,parabol, Polinom

Eğitim Başlama Tarihi:  (7 Hafta)

(Eğitim Cumartesi ve  Pazar günleri olup, 15.00-19.00 saatleri arasındadır.)

Eğitim Süresi: 60 Saat | Ücret: 1400 TL (KDV Dahil)

İndirim oranları için tıklayınız


 

Program koordinatörü/eğiticisi ve Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Bülent Yılmaz Artvin'de 1966 yılında doğdu. Ege Üniversitesi’nden 1988 yılında Matematik lisans, 1992 yılında Marmara Üniversitesi'nden Yüksek Lisans ve 1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Doktora derecelerini aldı. Program koordinatörü Doç Dr. Bülent Yılmaz’ın çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde yayımları bulunmaktadır. İlgili eğitim programı ile ilgili çalışmaları arasında devlet ve özel okullarda, dershanelerde ulusal matematik olimpiyatları için hazırlık çalışması yapma; ÖSYM Matematik Sınav Sistemleri Çalıştaylarına katılım; Fen Lisesi Bilim Kurulu üyeliği; Türkiye Ulusal Matematik Olimpiyat Çalıştayları'na katılım; çeşitli kurumların (özel üniversite, özel lise, devlet lise, dershane) matematik yarışmalarında soru hazırlama ve komisyonlarında görev alma; profesyonel eğitim ve ICF onaylı kariyer koçluğu sayılabilir.

 

 

 

                                   

Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 06.12.2016 10:37:05 tarihinde güncellenmiştir.

Sürekli Eğitim Merkezi