Sürekli Eğitim Merkezi

Sürekli Eğitim Merkezi

YGS Kimya Kampı

Kimya Kampı Programı  yeni müfredata göre hazırlanmış olup, tüm lise mezun ve ara sınıf öğrencilerine  yöneliktir. Üniversite giriş sınavı için hazırlık amaçlı olup, dersin anlatımında test sistemi ile ilgili pratik çözümler ve güncel haliyle üniversiteye giriş sınav sınavlarının formatı esas alınmıştır. Kampımız 15 kişilik gruplar oluştukça sene içerisinde düzenli olarak açılacaktır.

Eğitim Başlama Tarihi
Cumartesi ve Pazar günleri saat 14:00-18:00 saatleri arasındadır.

Eğitim Süresi
40 saat (5 hafta)

Ücret
850 TL (KDV dahil)
İndirim oranları için tıklayınız 

Ders Konuları

· Maddenin Özellikleri ve Tanecikli Yapısı
· Atomun Yapısı, Periyodik Sistem
· Kimyasal Türler Arası Etkileşimler
· Kimyanın Temel Kanunları
· Maddenin Halleri
· Asitler, Bazlar ve Tuzlar
· Karışımlar
· Endüstride ve Canlıda Enerji
· Kimya Her Yerde

Program Koordinatörü
Kimya Program koordinatörü/eğiticisi  Doç. Dr. Seyfullah Madakbaş  Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Fizikokimya Anabilim dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır. Doç. Dr. Seyfullah Madakbaş  1967 Yılında Bolu’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden 1989 yılında Kimya Mühendislik lisans, 1992 yılında Marmara Üniversitesi’nden yüksek lisans ve 1999 yılında Marmara Üniversitesi’nden doktora dereceleri aldı.

Kimya Program koordinatörü Doç. Dr. Seyfullah Madakbaş çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde makaleler yayınlamıştır. Kimya eğitim programı ile ilgili olarak devlet okullarında ve özel okullarda, dershanelerde, hazırlık çalışması yapma, danışmanlık yapma, soru hazırlama, Kimya Olimpiyat hazırlık çalışmaları yapma, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Müfredat Komisyon Üyeliği, Fen Liselerine Bilim Kurulu Üyeliği ve Proje Danışmanlığı yapma, çeşitli kurumların kimya yarışmalarında soru hazırlama ve komisyonlarda görev yapma, TÜBİTAK Liselerarası Kimya Proje yarışmalarında jüri üyeliği yapma sayılabilir.

Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 03.04.2018 16:17:24 tarihinde güncellenmiştir.

Sürekli Eğitim Merkezi