Sürekli Eğitim Merkezi

Sürekli Eğitim Merkezi

Turkcell Akademi ve Business Management Institute işbirliği ile Turkcell mağaza koordinatörlerine yönelik düzenlenen Perakende ve Mağaza Yönetimi Sertifika Eğitim Programı başladı.

Merkezimiz, Turkcell Akademi ve Business Management Institute işbirliği ile perakende sektöründeki ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan Perakende ve Mağaza Yönetimi eğitimlerinin ikincisi, Turkcell mağaza koordinatörlerine yönelik olarak verilmeye başlandı. 23 Temmuz 2018 tarihinde başlayan ve toplam altı grup dahilinde verilecek eğitim programının ardından gerçekleşecek sınavda başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacak.

Prof. Dr. Cengiz Bahçekapılı, Doç. Dr. Devrim Dumludağ, Doç. Dr. Ebru Özgen, Doç. Dr. Ata Özdemirci, Doç. Dr. Arif Orçun Söylemez, Doç. Dr. Volkan Türker, Dr. Öğr. Üyesi Selda Ene, Dr. Öğr. Üyesi Alpaslan Nas, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri İnel, Dr. Öğr. Üyesi M. Selçuk Uzmanoğlu, Dr. Öğr. Üyesi N. Ozan Bakır, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Başçı ve Dr. Öğr. Üyesi Nevin Yerden gibi Üniversitemizin alanlarında uzman öğretim üyelerinin ders vereceği programda Ekonomik Göstergeler, Perakendecilikte Pazarlama İletişimi, Perakendecilikte Liderlik,  Maliyet Yönetimi, Mülakat Teknikleri ve Örgütsel Psikoloji, Tedarik Zinciri Yönetimi, Marka Yönetimi, Finansal Analiz, Pazarlamada Güncel Yaklaşımlar, Ürün ve Kategori Yönetimi, Tüketici Davranışı Satış Yönetimi ve Perakendecilikte Fiyat dersleri verilecek. 

Bu sayfa Sürekli Eğitim Merkezi tarafından en son 02.08.2018 11:25:40 tarihinde güncellenmiştir.